Ubytování, hotely, apartmány, majáky a pronájmy lodí naleznete zde

Skip Navigation Links.

 

Makarská riviéra

Foto Makarska 

Makarská riviéra je opravdu jednou z nejkrásnějších destinací chorvtaského pobřeží a Jadranu vůbec. Ale pokud máte rádi klid a trochu místa kolem sebe na pláži, doporučuji vyhnout se ubytování přímo  ve městě Makarska.

Foto Makarska1 

Makarská riviéra je střediskem komerce, přeplněných pláží, mnoha taveren, barů a zábavních podniků s dlouhou šňůrou hotelů a jimi rezervovaných pláží zasazených do překrásného pobřeží Jadranu s majestátnými horami hned nad pobřežím. Makarskou jsme navštívili dvakrát ze svého asi 15 km vzdáléného ubytování v Zaostrogu. Jeli jsme sem za suvenýry, atrakcemi, zábavou, dlouhými promenádami podél pobřeží , vůní komfortu a tvrdého byznysu.

Foto Makarska2 Foto Makarska5

I zde můžete s trochou štěstí  nalézt trochu soukromí na pláži plné atrakcí a lákadel. Ale budete muset jít kousek dál nebo se také můžete svézt vláčkem, který Vás odveze od hotelových komplexů podél pobřeží dál od rušného prostředí atrakcí. Pokud hledáte zábavu, atrakce a noční život, pokud chcete být tam, kde to žije a chcete být IN, je Makarská riviéra pro Vás to pravé.

Foto Makarska3 

 


Zájezdy zde

INVIA.CZ